Anasayfa » Baş Sayfa » Hizmetler

Gölge (Hayalet) Yazarlık
Gölge Yazarlık, diğer tabiriyle Hayalet Yazarlık son dönemde bir hayli yaygınlaşan ama hala gizemini koruyan yazarlık türlerinden birisidir. Bir akademisyen, bir lider veya hangi meslek zümresine tabi olursa olsun her er kişi için tercih edilebilecek bir yazarlıktır. Gölge yazar, kişilere özel olarak ilgili kişi adına eser yazan kişidir. Bir lider adına, bir başka kişinin kaleminden eseri yazan ve teslim eden kişidir. 

Piyasada birçok kitap vardır ki, siyasetçi, doktor veya mühendise ait olsun. Bütün bu kitapların birçoğu kendilerince değil, bilhassa gölge yazar tarafından yazılmıştır. Fakat yazarı kitap üzerinde yazdığı gibi ilgili kişi görülmektedir. Gölge yazarlıkta gizlilik esası olduğu için hiç bir şekilde kitap sahibi açıklamadıkça gölge yazar kendinden bahsetmez. Ticari bir eylemden ziyade işin ehlince tamamlanması işlemi olarak görülebilir. Örnekleme yapılacak olursa; 
Bir hususta bilgi ve birikim sahibisiniz. Bir eser, bir makale yazmanız gerekiyor. Ancak yazılarınız anlaşılır değil veya bir türlü kalemi hareket ettirecek enerjiyi bulamıyorsunuz. Anlatmak istediğinizi en iyi şekilde ifade etmek istiyorsunuz veya tüm bunlar bir kenara, yeterli vakti bulamıyorsunuz eserinizi yazmak için. İşte tüm bu durumlara en iyi çözümü gölge yazarlık hizmeti sunmaktadır. Sizin bilgi ve birikimlerinizi en iyi şekilde kaleme alarak eserinizin oluşumunda önemli rol oynar. Tabi ki, kitabın sahibi de, yazarı da siz olursunuz. Eserinizde ise sadece gölge yazarın ismi editör olarak yazabilir. Bu da yine eser sahibiniz izni dahilindedir. 
Sizin de böyle bir kaygı çerçevesinde yardıma mı ihtiyacınız var? İşte ben de bu hususta gölge yazarlık hizmetini sizlere sunuyorum. Sizin adınıza makale, metin, kitap, öykü vb. yazıyorum. Ücretlendirme eserin türü, boyutu ve özelliğine göre değişmekte olup, düşünmeniz durumunda iletişim kısmından bana merhaba demeniz kafidir. 
Kategori: Hizmetler | Yazan: jungnet (18.09.2017)
Okunma: 77 | Değerlendirme: 4.0/1
Homepage Baukasten - uCoz