Anasayfa » Baş Sayfa » Hizmetler

Bağımsız Yazarlık
Adından da anlaşılacağı üzere "Bağımsız Yazarlık" ile özgürlüğün tadını çıkarıyorum. Dilediğim türde, dilediğim mercide ve alanda, istediğim şekilde istediğim kişiye ithafen yazılar kaleme alıyorum. Gölge Yazarlık ve Özel Yazarlık statülerinden en belirgin farkı ise kendimce bir şeyler karalıyor ve çoğunlukla gönüllülük esasına dayandırıyor olmamdır. Blog veya kişisel/genel kategoride bir siteniz var ve yazılarımı beğendiyseniz sizin ağınızda da bir yazı yazabiliyorum. Derginiz, kitabınız için bir nükte, slogan, yazı, şiir veya söz yazabilmekteyim. Çoğunlukla da kendi kişisel sitem ve blogumda bir şeyler kaleme alarak sözcüklerin can bulmasına vesile oluyorum. 

Dilediğiniz bir konuda sizin için yazılar üretebilir, yeni bir karakter canlandırabilirim. Özgünlüğün ve özgürlüğün tadını çıkarıyor olduğumu unutmadan, durmaksızın yazıyorum. 
Bağımsızca yazdığım bazı alanlar; Wattpad, Mobidik, Bookrix, Google Play, Argevetasarım, Yenimakale, Gençyazarlar, Milliyet, Radikal Blog vb. 
Tür ve alanlara değinilecek olursa, bahsettiğim gibi özgürce bağımsız olarak dilediğim türde yazıyorum. Hikaye, makale, şiir, haber, tanıtım-marka, çeviri vb. fark etmeksizin sadece bağımsızca yazıyorum. Siz de benden bağımsızca özgün bir yazı isterseniz iletişim kısmından benim hal hatırımı sorabilirsiniz. 
Kategori: Hizmetler | Yazan: jungnet (18.09.2017)
Okunma: 83 | Değerlendirme: 5.0/1
Homepage Baukasten - uCoz