Anasayfa » Baş Sayfa » Hizmetler

Listedekiler: 3
Gösterilenler: 1-3
Sayfalar:

Sıralama: Tarih · İsim · Değerlendirme · Yorumlama · Okunma
Evvela "Özel Yazarlık Nedir?" sorusuna yanıt verelim. 
Özel Yazarlık, kişi veya kurumlara bir bedel karşılığı yapılan yazarlıktır. Metin yazarlığı, marka yazarlığı, reklam ve editör yazarlığı gibi başlıklarla da bilinen yazarlık türüdür. 

Ben de bu doğrultuda kişi, kurum ve kuruluşlara özel yazarlık hizmeti sunuyorum. Reklam, tanıtım yazıları, marka yazıları, ürün tanıtım ve kullanım kılavuz yazımı gibi birçok hizmeti sunmaktayım. 
...Detaylı Bilgi
Hizmetler | Tercih: 90 | Düzenleyici: jungnet | Güncelleme: 15.09.2017

Gölge Yazarlık, diğer tabiriyle Hayalet Yazarlık son dönemde bir hayli yaygınlaşan ama hala gizemini koruyan yazarlık türlerinden birisidir. Bir akademisyen, bir lider veya hangi meslek zümresine tabi olursa olsun her er kişi için tercih edilebilecek bir yazarlıktır. Gölge yazar, kişilere özel olarak ilgili kişi adına eser yazan kişidir. Bir lider adına, bir başka kişinin kaleminden eseri yazan ve teslim eden kişidir. 

Piyasada birçok kitap vardır ki, siyasetçi, doktor veya mühendise ait olsun. Bütün bu kitapların birçoğu kendilerince değil, bilhassa gölge yazar tarafından yazılmıştır. Fakat yazarı kitap üzerinde yazdığı gibi ilgili kişi görülmektedir. Gölge yazarlıkta gizlilik esası olduğu için hiç bir şekilde kitap sahibi açıklamadıkça gölge yazar kendinden bahsetmez. Ticari bir eylemden ziyade işin ehlince tamamlanması işlemi olarak görülebilir. Örnekleme yapılacak olursa; 
Bir hususta bilgi ve birikim sahibisiniz. Bir eser, bir makale yazmanız gerekiyor. Ancak yazılarınız anlaşılır değil veya bir türlü kalemi hareket ettirecek enerjiyi bulamıyorsunuz. Anlatmak istediğinizi en iyi şekilde ifade etmek istiyorsunuz veya tüm bunlar bir kenara, yeterli vakti bulamıyorsunuz eserinizi yazmak için. İşte tüm bu durumlara en iyi çözümü gölge yazarlık hizmeti sunmaktadır. Sizin bilgi ve birikimlerinizi en iyi şekilde kaleme alarak eserinizin oluşumunda önemli rol oynar. Tabi ki, kitabın sahibi de, yazarı da siz olursunuz. Eserinizde ise sadece gölge yazarın ismi editör olarak yazabilir. Bu da yine eser sahibiniz izni dahilindedir. 
...Detaylı Bilgi
Hizmetler | Tercih: 76 | Düzenleyici: jungnet | Güncelleme: 18.09.2017

Adından da anlaşılacağı üzere "Bağımsız Yazarlık" ile özgürlüğün tadını çıkarıyorum. Dilediğim türde, dilediğim mercide ve alanda, istediğim şekilde istediğim kişiye ithafen yazılar kaleme alıyorum. Gölge Yazarlık ve Özel Yazarlık statülerinden en belirgin farkı ise kendimce bir şeyler karalıyor ve çoğunlukla gönüllülük esasına dayandırıyor olmamdır. Blog veya kişisel/genel kategoride bir siteniz var ve yazılarımı beğendiyseniz sizin ağınızda da bir yazı yazabiliyorum. Derginiz, kitabınız için bir nükte, slogan, yazı, şiir veya söz yazabilmekteyim. Çoğunlukla da kendi kişisel sitem ve blogumda bir şeyler kaleme alarak sözcüklerin can bulmasına vesile oluyorum. 

Dilediğiniz bir konuda sizin için yazılar üretebilir, yeni bir karakter canlandırabilirim. Özgünlüğün ve özgürlüğün tadını çıkarıyor olduğumu unutmadan, durmaksızın yazıyorum. 
...Detaylı Bilgi
Hizmetler | Tercih: 82 | Düzenleyici: jungnet | Güncelleme: 18.09.2017

Homepage Baukasten - uCoz