Sunuş


Bu site tamamen benim tarafımdan ürün, hizmet ve yapıtlarımın tanıtımı, okur ve takipçilerime yardımcı olmak amacıyla oluşturduğum resmi kişisel web sitedir. Dili Türkçe olup, içeriğinde Almanca ve İngilizce metinler de bulunabilmektedir. Kalite ve Eğitmenliğe, Yazarlık ve Tasarıma ilişkin ek katkı ve danışmanlığı bu site üzerinden vermekteyim. Sitem üzerinden blog, makale, öykü vb. yazımı yapmakta reklam alarak sponsorlar bulmaktayım. 

"Bir desem, aklıma gelmişken..." mantığı ile her an her şey yazıp çizebilirim. Almancayı henüz öğrenme safhasında olmam dolayısıyla kısmen bazı alanlarda hatalarım görülebilir. Bu konuda da göstereceğiniz anlayıştan dolayı teşekkür ederim. Daha iyi hizmet verebilmem ve okurlarıma daima iyi hizmeti sunabilmek için gerek maddi gerek manevi desteğe ihtiyacım var. Hedeflerim, misyon ve ilkelerim, çalışma mantığım ve işlerim bu site üzerinden görülmektedir. Bana dair her türlü konu ve sorunun yanıtını bu siteden bulabilirsiniz. Bana ait resim ve eserlerin yanı sıra beğendiğim film ve kitaplara da ulaşabilirsiniz. 

Zaman zaman içerik ve verileri güncelleyerek sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışacağım. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. 

Ayrıca bana bu sitenin yapım ve gelişim aşamasında her türlü desteği, motivasyon ve katkıyı sağlayan eşime de teşekkürü bir borç bilirim. 

Kişisel Katalog

Kişisel çalışma ve CV temelinde kataloğumu inceleyebilirsiniz. 
Kataloğu incelemek için tıklayın
Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

DESK'im | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz