Temel Çalışma Prensiplerim ve İşlevler

Mevlüt Baki TAPAN olarak akademik bazda çalışmalara ve kişisel ihtiyaçlara karşılık verebilmek amacıyla projeler geliştirmekte ve çalışmalar yürütmekteyim. Kişi ve kurumlara avantajlar sunabilecek özel edebi veriler oluşturmaya vesile olmak amacı gütmekteyim. Sitemin, birçok siteden çok farklı mantıkla çalıştırmaya özen gösteriyorum. Ücretsiz hizmet ve emeğin karşılığı için gereken özveriyi gösteren bireylerle beraber çalışmayı gaye edinmekteyim. 
Ne Mi Yapıyorum?
Kitap yazanlara, yazmak isteyenlere, ürün satmak isteyen veya satanlara, tacir, satıcı, alıcı ve tüketiciye verimli bilgiler sunabilmek, çağrı merkezi müşteri temsilciliği, yazarlık, web site geliştiriciliği üzerinde destek ve danışmanlık bazında çalışmalar yapıyorum. Tüm çalışmalarımı edebi sanatsal kültür çerçevesi içerisinde gerçekleştirmeye özen gösteriyorum. Kendime özgü yeni edebi tür olan Damlahatname ve damla, otag, tevil gibi türevlerle içerik oluşumunu gerçekleştirmekteyim. Roman, öykü, blog, makale, söz, sözlük, yorumlama vb. yazınlar kaleme almaktayım. Kalite unsurlarına ve Almanca eğitme ilişkin denemeler kaleme alıyorum. Dileyen her kişi veya kurum kendi ürün, kitap, içerik ve markasını sitemde özelleştirebilmekteyim.
Nasıl Çalışıyorum? 
Günlük rutin işlerimin haricinde hobi olarak yazım, tanıtım ve reklamcılık işleriyle uğraşmaktayım. Kalite ve yazarlık hakkında koçluk vermeye çalışıyorum. Gölge yazarlık, metin yazarlığı, web site yapımı, kalite ve çağrı koçluğu gibi hizmetlerin yanı sıra sitem üzerinden reklam ajanslığı yapmaktayım. Bütün çalışmalarım arz-talep döngüsünde ilerlemekte, okurlarımdan gelen taleplere karşılık planlı çalışmalar yürütmekteyim.

Farkım
Profesyonel bir yazar, eğitmen - kalite uzmanı değilim. Tamamen daha profesyonelleşmeyi hedef edinenlere katkı sağlamak, destek olmaktır temel gayem. Farkım ise bilgiye ayrıcalık tanıyarak daima özgün bir şeyler ortaya çıkarmaktır. 
Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kitaplarımı ve eserlerimi ilgili site ve birimlerden satın alabilirsiniz. Bunun haricindeki hizmetlerde ise sadece havale ve EFT mantığı ile çalışmaktayım. Sipariş sonrası ödemenin yapılması gerekmektedir. 
Sipariş Süreci
Üç aşamalı sipariş gerçekleşmektedir. İlk adım da siparişin verilmesi, ikinci aşamada onay niteliği taşıyan ödeme ve temel veri beyanının yapılması vardır. 
Önemli Not: Sipariş sonrası tarafımdan onaylanmayan işler sipariş listesine geçmiş sayılmamaktadır. 

Uyarı:
Sitemde beğendiğim, hoşlandığım yazı, içerik ve verilere yer verme hakkını gizli tutmaktayım. Kişi, kurum veya telif haklarına aykırı olduğu düşünülen içerikler için benimle iletişim formu üzerinden irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aksi durumunda uyar-kaldır mantığı dışında yapılacak bildirim ve şikayetlerde şahsımın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

 
- Mevlüt Baki TAPAN -