Mavi Yaka Lideri

Türkiye şartlarında artık işsizlik en büyük sorunların başını çekiyor ve gerek iş veren, gerek iş arayan için oldukça zorlu bir süreçten geçmekteyiz. Kalifiye eleman bulmak, doğru elemanı seçebilmek artık oldukça zorlaştı. Doğru işi bulmak ve doğru kişilerle çalışmak bir hayli sıkıntıya girdi, denilebilir. Bu sorunu çözmek için yardımcı araçlar üretildi ve kariyer.net, yenibiriş, eleman.net gibi daha bir sürü cv oluşturma ve elaman bulma sitesi bulunuyor. Ama hangisi en iyi ve en verimli hizmeti sunabilmekte? - İhbar et -

İş mi arıyorsunuz, işçi mi? 

Öncelikle belirteyim ki, Beyaz Yaka eleman arıyorsanız veya beyaz yaka pozisyonlar için talipseniz yenibiriş veya Kariyer.net'e öncelik verebilirsiniz. Ama unutmayın ki, o mercilerde rakip ve alan geniş. Ancak mavi yaka eleman arıyorsanız veya mavi yaka işlere talipseniz size önerebileceğim yegane CV sitesi elbette ki, Eleman.net olacaktır. Eleman ismini kullanan birçok site var aman onlarla karıştırmayın sakın. Eleman.net, mavi yaka personelin lideri ve mavi logosuyla tanınır. 

Farkı mı?

Farkını bence sizler nitelendirerek belirleyin. Ama ben iş bulma ve işçi bulma olanağının yüksek olmasından, kalifiye eleman bulma hususundaki başarısını hatırlatmak isterim. Birçok Mavi Yaka pozisyonlarda iş arayan dostlarımın birçoğu Eleman.net'ten iş bulma imkanı yakaladı. 
Eksikleri yok mu, elbette ki vardır. Ama eksiklerinin olmasından ziyade çok kısa sürede bunları fark edebilmesi ve tamamlaması beğendiğim en önemli özelliklerden. Ayrıca CV oluşturmak o kadar kolay ve anlaşılır ki, karmaşık bir dünyada uzun zaman harcamaya gerek bile yok. 
İstatistikler: 50/36 | Ekleyen: jungnet | Etiketler: kariyer, kariyer.net, personel bulma, eleman, yenibir iş, eleman.net
Anasayfa » Bütün Yapıtlar » Gökçeyazın » Beğeni-Tavsiye

Bütün Yorumlar: 0
avatar

Arama Yap


Görsel 1 | Görsel 2 |
Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

DESK'im | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz