Harbi Yiyorum
"Yemek bir sanat mı, kültür mü" tartışmalarına girmeden ve leziz yemekler hakkında fikir beyan etmeden konunun özüne girmek istiyorum. Yıllar önce kendisiyle bir eğitimde tanışma fırsatı bulup, bizzat bugünlere gelmemde en önemli katkı ve ilham kaynağı olmayı başaran hocam Salih Seçkin Sevinç'in kurup, yönettiği ve yazarlığını yaptığı özgün yemek blogunu sizlere takdim etmek istiyorum. Harbi parmaklarımızı yiyeceğimiz leziz yemeklerin adeta prensi olabilecek Harbiyiyorum blogunu görmezden gelmek olanaksızdır. 


- İhbar et -
Salih Seçkin Sevinç'in kalemi ve özgünlüğü ile Harbiyiyorum artık daimi bir gönül fetheden blog olmayı başardı. Tanıtım ve duyurulmasına gerek görmüyorum, çünkü yeterinde beğeni toplayan bir blog ve binlere hitap etmeyi başarıyor. Sadece beğendiğim, özenle takip ettiğim blog ağlarından birisi olduğu için paylaşıyorum. 

Önce Bir Tanıyalım

Harbiyiyorum.com Sitesi, Salih Seçkin Sevinç'in 2009 yılında Gaziantep gezisinden sonra yaptığı blog sitedir. 2010 yılında en iyi bloglardan olmayı başaran, 2011 ve 2012 yıllarında birçok kişi ve kurum tarafından beğeni kazanan nadide yemek blogu oldu. (Ayrıntı ve özgünlüğü keşfetmek için Salih Seçkin Sevinç'in özgün yazısına göz atabilirsiniz. )

İçeriğe Değinelim

"Avaz avaz bağırıyor zaten site yemek de yemek." demeyeceğiz tabi ki. Harbiyiyorum.com blogu, yemek ansiklopedisi, yemek detay ve yapımları, lezzetli yemekler derken birçok alana hitap eder olmuş, anlatım ve mantık olarak farkındalık oluşturmuş bloglardan birisidir. Sadece site sahibi hocam Salih Beyin değil, bilhassa birçok profesyonel Gurmenin de kaleminden çığır açan içerikler kazanmıştır. 

Emeği geçenlere, bize bu denli kaliteli ve etkili blog-içerik sunan herkese tebriklerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. 
İstatistikler: 147/55 | Ekleyen: jungnet | YAZAR: Mevlüt Baki Tapan | Etiketler: harbi yiyorum, beğendiğim blog sitesi, yemek blogu, salih seçkin sevinçin blogu
Anasayfa » Bütün Yapıtlar » Gökçeyazın » Beğeni-Tavsiye

Bütün Yorumlar: 0
avatar

Arama Yap


Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

DESK'im | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz