Kesişen Noktada Hüseyin Sümer
Dieses Buch ist ein Bio-Erklärung von "Müh. Hüseyin Sümer." Wer ist Hüseyin Sümer und was hat er gemacht?

- İhbar et -
​Benim hayatımda ki birçok noktaya etki eden, gelişim, deneyim ve eylem sürecimde bana her açıdan katkı sağlayan, destek olan Halamın oğlunu ölümsüzleştirmek, bana sunduğu olanak ve desteklerine karşın minnettarlığımı sunmak amacıyla bu eseri kaleme almaya karar verdim. Eserimi hazırlarken, Müh. Hüseyin Sümer’in kronolojik hayatını, son dönemlerde ki belli başlı olayları, onun duygu ve düşüncelerini, huylarını ve yaşadığı bazı olayları özellikle yansıtmaya gayret gösterdim. Çalışmam süresince tarafsız olmayı ve olumsuzluk oluşturabilecek her türlü olgudan uzak durmaya çalıştım. 

Bu eser benim hazırlamış olduğum ilk biyografik çalışma özelliğindedir. Çalışmam süresince sadece belli başlı bilgiler için ilgili kişinin bizzat kendisine başvurdum. Bunun haricinde ki bütün bilgi ve olay örgüsü, benim edindiğim deneyimler ve gözerimlerime dayalıdır. 
Bu biyografik çalışmamım, ilerleyen dönemler de Hüseyin Sümer ve ailesine, Mühendislere ve şahsi kariyerimde ki eserler listesine bir katkı sağlamasını diliyorum. Bu eser, büyük çapta biyografik araştırma ve inceleme sonucu kaleme alınmamış olup, tamamen şahsi gözlem, bilgi ve deneyimlere dayanılarak ele alınmıştır. 

App Creator - How to create an app.
İstatistikler: 811/829 | Ekleyen: jungnet | Etiketler: arge ve tasarım, netsizde, Hala oğlu, Hüseyin sümer, müh. Hüseyin Sümer, mühendis, hüseyin
Anasayfa » Bütün Yapıtlar » Eserlerim » Kitaplarım

Belge Önizleme | Belgeyi İndir!


Bütün Yorumlar: 0
avatar

Arama Yap


Görsel 1 |
Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz