Almanca

Kalite Eğitimi

İngilizce

Damlahatnâme

Yeni bir kitap yazıyorum.  Fikir Verin!

Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey

 
Keşkesiz mutlu bir hayat için cesaret, hırs etmemek, dürüstlük, değer vermek ve mutluluğu kovalamak gerekir. Bu doğrultuda büyük bir deneyimin neticesi olarak kaleme alınmış yegane bir kitap var pek bilinmeyen. "Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey" isimli kitap, beni gerçekten mest etti ve birçok konuda ilham kaynağı oldu diyebilirim. 
“Bilge, şefkatli, umut dolu ve dokunaklı bir kitap.Herkes okumalı!”
Cygnus Review

"Bronni Ware" isimli yazarın kalemi ve blog tarzı ...Devamı
 

Yaşam kalitenizi artırma zamanı.  Yaşam Kalitenizi Yükseltin!

VİDEOLARIM

Arama Tarama Yanılgısı ...

00:03:56

uCoz kostenloser Homepa...

Çağrı Merkezinde Kariyer

Damlahatnâme Edebi Türü

Aniden yüreğe inen ivmenin sanatsal ve akademik açıdan ele alınarak öyküleştirildiği edebi yazım türüdür. İçerisinde birden fazla edebi ve sanat türünü barındırmaktadır. Yazınsal biçemi roman, uzun öykü ve makale tarzındadır. Nesir ve nazım gibi karma biçimlerden oluşur ve çoğunlukla deneysellik ön plandadır. Yazım, anlatım, üslup ve türev biçiminde anlaşılması bilgi gerektiren karmaşa ve kargaşanın hakim olduğu olay örgüleri vardır. Roman veya hikâye gibi tek kişi anlatım değil, birden çok anlatıcı bulunur.

Eğitimlerim Hakkında

"Eğitim şart." mantığıyla ilerleyen bir dünyada yaşamakta olmamıza rağmen hala önemsenmediği aşikardır. Ben de bu bilinçle eğitime önem vermekte ve çoğunlukla isteyene, ihtiyacı olana eğitimin verilmesini savunanlardanım. Bu hususta ise eğitimin karşılıksız, ücretsiz olmasından yanayım. Ücret boyutunun sadece materyal ve ek gelişim için kullanılabilmesinin ancak mümkün olabileceğini düşünenlerdenim. 
"Peki ben eğitmen olarak ne tür, nasıl eğitimler veriyorum?" Bu soruya yanıt vermek gerekirse Almanca-Türkçe A1, A2, B1, B2 Seviyelerinde dil eğitimi, çağrı merkezi kalite, satış ve pazarlama gibi eğitimler vermekte, yaratıcı yazarlığa, gölge yazarlığa ve metin yazarlığına ilişkin danışmanlık mahiyetinde eğitimler düzenlemekteyim. Bunun haricinde ise Web site yapma, blog oluşturma, içerik kontrol, SEO&SMO (Soyal Medya - Arama Motoru Uyarlaması) hakkında destek nitelendiren eğitimler vermekteyim. Genellikle yaşarken öğrenen ve sanatın sanat için olduğunu benimseyen eğitmenlerden olmayı yeğlemekteyim. 

- Kendini Test Et 

"Ich sage; Komm mal, denn ich vermisse dich wie Schneeflocken, die verlassenen Straßen verkleidet."

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz