Anasayfa » Yeni Sektör Yeni Fırsat
08:34
Yeni Sektör Yeni Fırsat
İşsizlik artık bir iş kapısı olmuş
Yeni Sektör Yeni Fırsat
Artık Türkiye'de yeni bir akım başladı. Akıllı ve fırsatçı bazı firma ve kişiler bu sektöre adım atmaya başladı. Bu sektörün adı işsizler veya işsizlik sektörü. Bu ülkede işsiz bu denli fazla oldukça ekmek ve fırsat yapmuru da yağmaya devam eder ve bu sektör bitmez. İşsiz adayların oluşturduğu bu ihtiyaçtan faydalanarak yeni iş olanakları doğuyor. Eleman.net, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Secretcv gibi birçok iş ilanı yayınlayan firma var. Hem iş arayanlar için bir umut kapısı, iş verenlerin de kalifiye elaman bulma umut yuvası denilebilir bu merciler. 
Yeni Sektör Yeni Fırsat


İlan mantığıyla başlayan, reklam ve doping işlemleriyle devam eden bir sektör başlamış bulunuyor. Zamanla daha da pratik ve gelişmiş bir hal alarak, iş arayan birçok kişi için yeni iş kapısı sunacaktır. Yalnızca doğru mercii bulmak ve doğru biçimde ilanlarla doğru kişiye ulaşmak gerekir. Elbette ki, Eleman adayları içinde doğru bir özgeçmiş ve takip önemlidir. Akış böyle devam ederken, ben de artık bu sektörün bir parçasıyım diyebilirim. Eleman.net bünyesinde yeni projelere imza atmaya başlıyorum. 

Çok somut ve kesin olmamakla beraber benim de bu hususta Eleman Kariyeri adı altında bir proje kurma düşüncem var. Kesinlik oluşturulması durumda gerekli bilgilere değineceğim. Şimdiden hayırlı olması dileğiyle. 

Kategori: Günce-Hatırat | Gösterim: 79 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 5.0/1
Toplam yorum: 0
avatar