00:52
Neuer Jahr in Deutschland
Allein

""

Der Name von Allah, Liebes Tagebuch; Unsere Alpträume sind noch nicht fertig. Sie gehen leider weiter. Weil ich kein genug Geld habe, lebe ich schwere Tage in Deutschland. Ich sehe immer den Filme an. Es ist "Vampire Diaries". Neuer Tag, neuer Mittwoch und neuer Jahr. Es ist 2014. Heute ist auch meiner Geburtstag. (01.01.1990) Ich hoffe, dass dieser neuen Jahr gut und Gesundheit sein wird. Dieser Monat hat meine Familie uns geschickt 250 Euro, aber ich brauche Minimum 350 Euro. Ich muss zu Orhan min. 35 Euro bezahlen. Außerdem für AOK und meine Wohnheim muss ich auch bezahlen. In diesen Tagen denke ich immer Sterben, Tot usw. 31. Dezember gab es viele Party in Deutschland, auch Feuerwerk. - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Jena
Kategori: Almanya Anıları | İnceleme: 556 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

DEV ARAMA MOTORLARI VE ALTERNATİFLERİ

 

Günümüzde artık Google, Bing ve Yandex gibi siteleri bilmeyen yoktur. Her tür verinin aranmasıyla kaynağa ulaşmayı sağlayan bu siteler, Arama Motoru Site türü olarak nitelendirilmektedir. Gerek işlev, gerek kullanım ve gerekse teknoloji bakımından dev sayılabilecek 10 gelişmiş dev arama motoru ve bunlara ilaveten pek bilinmeyen ama farklı özellikleriyle göz kamaştıran 10 arama motorunu kademesela olarak tanıyalım.

...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

DESK'im | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz