16:44
Neue Season und neues Leben

""

Nachdem ich von Istanbul nach Erzurum zurück gekommen bin, begann ich natürlich meine Pläne  zu machen. 15. September begann meine Uni, aber die Unterricht begannen noch nicht. Dieser Montag (22.09.2014) beginnen. 

Ich habe einige wichtige Note für mich notiert. Was lese, schreibe, mache, schaue und lerne ich, habe ich alles notiert. Jetzt lese ich "Bataklığın Kayıp Tanrıları". Dann lese ich "Aşk Seni Bulunca", "1000 Abenteure Welt, die Verwandlung von Frankz Kafka" und "Kanlı Seçim". Ich werde Tagebuch in Deutschland, dann "einen wichtigen Artikel" über die Türkei aus Roma, eine Geschichte "Amazonlular" (aus Amazon) und "die Bücher Kommentare" schreiben, die ich gelesen habe. Ich werde auch "Mythologie, Geschichte und Historie, wichtige Formen auf Deutsch und Türkische Grammatik" lernen. Außerdem sehe ich einen Film Serie "Vampire Diaries" an.

Ich vergesse gar nicht natürlich meine Hausaufgabe.  - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Erzurum
Kategori: Günce-Hatırat | İnceleme: 583 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Meine neue Studium Jahr, meine Pläne usw... | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey

 
Keşkesiz mutlu bir hayat için cesaret, hırs etmemek, dürüstlük, değer vermek ve mutluluğu kovalamak gerekir. Bu doğrultuda büyük bir deneyimin neticesi olarak kaleme alınmış yegane bir kitap var pek bilinmeyen. "Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey" isimli kitap, beni gerçekten mest etti ve birçok konuda ilham kaynağı oldu diyebilirim. 
“Bilge, şefkatli, umut dolu ve dokunaklı bir kitap.Herkes okumalı!”
Cygnus Review

"Bronni Ware" isimli yazarın kalemi ve blog tarzı ...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz