16:44
Neue Season und neues Leben

""

Nachdem ich von Istanbul nach Erzurum zurück gekommen bin, begann ich natürlich meine Pläne  zu machen. 15. September begann meine Uni, aber die Unterricht begannen noch nicht. Dieser Montag (22.09.2014) beginnen. 

Ich habe einige wichtige Note für mich notiert. Was lese, schreibe, mache, schaue und lerne ich, habe ich alles notiert. Jetzt lese ich "Bataklığın Kayıp Tanrıları". Dann lese ich "Aşk Seni Bulunca", "1000 Abenteure Welt, die Verwandlung von Frankz Kafka" und "Kanlı Seçim". Ich werde Tagebuch in Deutschland, dann "einen wichtigen Artikel" über die Türkei aus Roma, eine Geschichte "Amazonlular" (aus Amazon) und "die Bücher Kommentare" schreiben, die ich gelesen habe. Ich werde auch "Mythologie, Geschichte und Historie, wichtige Formen auf Deutsch und Türkische Grammatik" lernen. Außerdem sehe ich einen Film Serie "Vampire Diaries" an.

Ich vergesse gar nicht natürlich meine Hausaufgabe.  - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Erzurum
Kategori: Günce-Hatırat | İnceleme: 539 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Meine neue Studium Jahr, meine Pläne usw... | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

Dil Öğretim Yöntemleri

 
Bilindiği üzere birçok yabancı dil öğretim yöntemi mevcuttur. Tek tek bunları Dil bilgisi çeviri yöntemi, Telkin yöntemi, Grupla dil öğretimi yöntemi, Sessizlik yöntemi ve Tüm fiziksel tepki yöntemi gibi birkaç yöntem bulunmaktadır. Her biri kendi başına koca bir ders denilebilir. Bence bu yöntemlere ilaveten bir yöntem daha var ki, bununla da artık dil öğrenmek mümkündür. Okuyarak ama öykülemeli okumayla dil öğrenme - öğretim yöntemidir. Yani kişi roman, hikaye okuyarak dil öğrenebilir. Bir romanı alıp okuyorsunuz ve bu roman içerisinde kahraman sizsiniz. Belli aralıklarla size görev...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda PractiCall Solutions şirketinde çalışmaktayım. Projelerim: Tatilbudur & Eleman.net
Sektör: Çağrı Merkezi