18:55
Letzte Reise in Deutschland
Orhan

""

Heute sind wir aus Jena nach München gefahren. Jetzt sind wir im Zug (1. Klasse von DB mit ICE*)
Wir haben unser Iftar im Zug  gemacht. Wir sind ein bisschen traurig, weil diese Reise letzte Reise in Deutschland für uns ist. Wir haben letztes mal mit meinen Mitbewohnern getroffen. Meine Mitbewohnerin Jana hat uns eine sehr schöne Geschenk gegeben. 

Wir fahren nach München, denn wir fliegen von München nach Istanbul. Wir glauben, dass wir wieder  nach Deutschland kommen. Ich will in Deutschland bleiben. Denn ich habe viele gute Freunden hier. Alle sind sehr gut. Ich werde sie vermissen, besondere Martin, Omar, Abrar, Jana, Steffie und Lukas. Übrigens vermisse ich meine Familie in der Türkei. Deshalb will ich auch nach der Türkei fahren. Ich habe viele gute und wichtige Situationen gelebt. Heute steigen wir um 02.15 in München aus. Dann warten wir  unsere Flugzeug bis Morgen 10.00 Uhr. Mein Flugzeug fliegt  um 10.00 Uhr, Orhans fliegt um 14.00 Uhr. 

* Die schneller Züge in Deutschland - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Jena - München
Kategori: Almanya Anıları | İnceleme: 821 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: aussteigen, 1. Klasse, db, Fliegen, ICE, letzte reise in Deutschland | Değerlendirme: 5.0/2
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey

 
Keşkesiz mutlu bir hayat için cesaret, hırs etmemek, dürüstlük, değer vermek ve mutluluğu kovalamak gerekir. Bu doğrultuda büyük bir deneyimin neticesi olarak kaleme alınmış yegane bir kitap var pek bilinmeyen. "Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey" isimli kitap, beni gerçekten mest etti ve birçok konuda ilham kaynağı oldu diyebilirim. 
“Bilge, şefkatli, umut dolu ve dokunaklı bir kitap.Herkes okumalı!”
Cygnus Review

"Bronni Ware" isimli yazarın kalemi ve blog tarzı ...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz