12:11
Langweilige Tage
Allein

""

Liebes Tagebuch,
ich langweile mich auch Heute wie die letzten Tagen. Ich gehe in die Uni und dann zurück nach Hause. Ich will etwas machen, jedoch kann ich nicht machen, da ich mich langweile. 

Am Samstag hatte ich zwei Freunden aus Deutschland. Wir haben zusammen in meinem Haus gegessen und Unterhaltung gemacht. Am Freitag habe ich eine Nachricht genommen. Meine Tante hatte mit einer Frau für mich gesprochen. Sie sage, das ich ihr gut gefallen habe. 

Nächste Woche Samstag denken wir da treffen und kennen lernen. Wenn unser Fatum gleich ist, werden wir vielleicht heiraten. Was denken Sie? Das klingt ein bisschen Komisch oder? :) 

Diese Woche habe ich auch zwei Prüfungen. Kommende zwei Woche bin ich sehr beschäftigt, wegen der Prüfungen, Präsentationen, Klausur, Hausaufgaben usw... 

Ich will oft schreiben, aber kann ich nicht schreiben, weil ich keine Lust habe. Bis nächstes Mal. - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Erzurum, zu Hause
Kategori: Günce-Hatırat | İnceleme: 511 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Ich kann heiraten, Prüfungen, Langweile Tage, Tagesbuch | Değerlendirme: 5.0/2
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN: Yeni bir kitap, yeni bir akım ve yaşam kalitesinin yükseltilme çabasıdır. İlk fikri sizlerden gelen ... »»

Bir başka blog yazım:

Hayat Devam Ediyor

 
Hayat devam ediyor. 

​​​​​İyi veya kötü bir yol tuttuk gidiyoruz. Tatilbudur.com şirketinde satış sonrası destek uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. Bu anı da cepten yazıyorum. Nedeni ise nedensiz. Benim hatıratım diye yazma hakkımın olduğunu düşünüyorum. Her metin bir nutuk, bir nükte olacak değil ya. Bazen içimden gelenlerin de ifade edilmeye hakkı var. 
...>>Devamı<<

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. E-ticaret, Web tasarım, Online reklamcılık, kozmetik, öykü, tiyatro, makale vb. kişi-kurumlara özgü kitap hazırlayarak gölge yazarlık, Çağrı merkezi kalite ve satış-pazarlama alanında danışmanlık-koçluk hizmeti, müşteri temsilcisi-Takım lideri eğitmenliğine ziyade Tatilbudur.com'da Satış Sonrası Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım. 
Homepage Baukasten - uCoz