08:52
Kitap Yazıyorum, Fikir Verin!
Yeni bir kitap yazıyorum, fikirlere ve önerilere muhtacım. Bana fikir verin! Birlikte yeni bilgi camiasına narin dokunuşlar yapalım.
Yazmayı seviyorum.
İşten öte uğraş, hobi ve eğlence benim için. Bu yüzden yazıyor, yazdıkça haz buluyorum. Kendimi bulduğum en güzel an, bir eser kaleme aldığım andır. Fikirlere ve görüşlere her daim açığım. Sizden gelen fikir ve tekliflerle daha etkin, daha güzel edebi metinleri kitaplarımda canlandırmakta, adeta yeni-özgün sözcüklerin can bulmasına vesile oluyorum. Bu hususta sizden gelen her türlü veri, bilgi ve görüşe açım desem yeridir.
Aklınıza gelen bir kurgu, bir fikir, yaşadığınız bir olay veya hayalleriniz olabilir. Hatta yaptığınız bir resim, bir hat sanatı yahut ebru olabilir. Bir kapat tasarımı ya da yazdığınız şiir, metin, makale ve öyküyü bana gönderebilirsiniz. Elbette ki, sizden bahsedeceğim. Emeğinizi boşa çıkaracak değilim. Herhangi bir sözcük, kavram veya değim bile olabilir. Ele alınması gereken bir konu, tez-teori dahi belirtmeniz benim için bulunmaz bir cevher niteliğindedir. 

"'Aklıma bir şey geldi, keşke bir kitap olsa' mı diyorsunuz?"

Öncelikle belirtmeliyim ki, her görüşe ve fikre açık olmama rağmen ben de insanım. Kendime ait bir tarzım ve yapabileceklerim var. Bu yüzden ileteceğiniz tüm görüş ve fikirlerde gözün önünde bulundurmanızı rica ettiğim bazı durumlar olacak. Bunlar, "Nasıl bir fikir versem?" sorusuna yanıt niteliğinde olacaktır. 

Fikir verirken nelere dikkat etmeliyiz?

Dini ve kültürel değerlere hakaret, eleştiri vb. unsur niteliğinde görüş ve fikirleri ne yazık ki, karşılayamayacağım. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti devletimizin değeri onur ve tarihine laf, yakıştırma vb. unsurlara da yer verememekteyim. Bu durumlar göz önünde bulundurularak fikirde bulunulursa çok memnun olurum. 

Fikirlerinizi yorum olarak iletebilirsiniz. İleti, metin, öykü ve resim gibi kitaplarımda yer vermemi istediğiniz eserleriniz için benimle iletişim formu veya mail üzerinden irtibata geçebilirsiniz. 

Şimdiden destek, yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim. 
- Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: İstanbul
Kategori: Seyir Defteri | İnceleme: 128 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: fikir verin, kitap fikirleri, kitap yazacağım | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 1
avatar
0
1
Yeni bir kitap, yeni bir akım ve yaşam kalitesinin yükseltilme çabasıdır. İlk fikri sizlerden gelen fırtınalarla atmak ve zamanla gelecek olan görüşler doğrultusunda şekillendirmek istiyorum. Her türlü yorum ve fikre açığım.
Bütün yorum yazan okurlarıma teşekkür ederim.
avatar
Mevlüt Baki TAPAN: Yeni bir kitap, yeni bir akım ve yaşam kalitesinin yükseltilme çabasıdır. İlk fikri sizlerden gelen ... »»

Bir başka blog yazım:

Hayat Devam Ediyor

 
Hayat devam ediyor. 

​​​​​İyi veya kötü bir yol tuttuk gidiyoruz. Tatilbudur.com şirketinde satış sonrası destek uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. Bu anı da cepten yazıyorum. Nedeni ise nedensiz. Benim hatıratım diye yazma hakkımın olduğunu düşünüyorum. Her metin bir nutuk, bir nükte olacak değil ya. Bazen içimden gelenlerin de ifade edilmeye hakkı var. 
...>>Devamı<<

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. E-ticaret, Web tasarım, Online reklamcılık, kozmetik, öykü, tiyatro, makale vb. kişi-kurumlara özgü kitap hazırlayarak gölge yazarlık, Çağrı merkezi kalite ve satış-pazarlama alanında danışmanlık-koçluk hizmeti, müşteri temsilcisi-Takım lideri eğitmenliğine ziyade Tatilbudur.com'da Satış Sonrası Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım. 
Homepage Baukasten - uCoz