15:45
Erkek Yüz Bakım Seti
Rahat ve basit kullanımlı, tüy alıcı erkek bakım setiyle zamandan ve zorluklardan tasarruf etmem mümkün.
Yeni bir ürünle ilk adımı atalım. Kişisel bakıma özen gösteren baylar için berberde boş yere vakit kaybetmeden bakımın tamamlanmasına olanak tanıyan bir üründen bahsedecek olursak, uzaklarda aramaya gerek yok. 
Erkek bakım seti, erkeklerin hayatını ve bakımını kolaylaştırmaya yardımcı en pratik ürünlerdendir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak, rahat bir nefes almak ve acısız bakımı tamamlamak için tercih edilebilecek ürünlerin başında denilebilir. Uygun fiyatının yanı sıra hafif ve ufak yapılı, taşınabilir bir bakım setidir. 
 

Ürünün Temel Özellikleri

Kullanımı gayet kolay, parlak ışığı sayesinde en karanlık ortamlarda dahi görülebilir özelliktedir. Emniyeti sayesinde tene rahatlıkla teması mümkün olup, hafif ve ince yapısıyla her yere götürülebilir ürünlerdendir. Pilli olması nedeniyle elektriğe ve anlık şarj bitme derdine son, denilebilir. 
Ürünün içeriğine değinilecek olursa, 1 adet ana makinenin yanında 1 adet de koruma başlığı bulunmaktadır. 2 Adet (0mm-2mm -4mm- 6mm)  ayarlı tıraş  bıçakları, 1 adet tıraş bıçağı temizleme fırçası ve 1 adet de AAA 1.5 v ince pil ile birlikte sunulmaktadır.

Kullanımı basit ve kolay kavranabilmektedir. Kullanma kılavuzundan faydalanılabileceği gibi, aynı zamanda bir bakışta kullanımı kavranabilmektedir. 
En uç ve gölge noktalarda bile etkin kullanım, yüksek performans göstermektedir. 
Kesinlikle her erkeğin kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
- Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Alışveriş-Moda | İnceleme: 133 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Erkek Yüz Bakım Seti, tüy alma makinesi, erkek bakım seti | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey

 
Keşkesiz mutlu bir hayat için cesaret, hırs etmemek, dürüstlük, değer vermek ve mutluluğu kovalamak gerekir. Bu doğrultuda büyük bir deneyimin neticesi olarak kaleme alınmış yegane bir kitap var pek bilinmeyen. "Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey" isimli kitap, beni gerçekten mest etti ve birçok konuda ilham kaynağı oldu diyebilirim. 
“Bilge, şefkatli, umut dolu ve dokunaklı bir kitap.Herkes okumalı!”
Cygnus Review

"Bronni Ware" isimli yazarın kalemi ve blog tarzı ...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz