15:45
Erkek Yüz Bakım Seti
Rahat ve basit kullanımlı, tüy alıcı erkek bakım setiyle zamandan ve zorluklardan tasarruf etmem mümkün.
Yeni bir ürünle ilk adımı atalım. Kişisel bakıma özen gösteren baylar için berberde boş yere vakit kaybetmeden bakımın tamamlanmasına olanak tanıyan bir üründen bahsedecek olursak, uzaklarda aramaya gerek yok. 
Erkek bakım seti, erkeklerin hayatını ve bakımını kolaylaştırmaya yardımcı en pratik ürünlerdendir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak, rahat bir nefes almak ve acısız bakımı tamamlamak için tercih edilebilecek ürünlerin başında denilebilir. Uygun fiyatının yanı sıra hafif ve ufak yapılı, taşınabilir bir bakım setidir. 
 

Ürünün Temel Özellikleri

Kullanımı gayet kolay, parlak ışığı sayesinde en karanlık ortamlarda dahi görülebilir özelliktedir. Emniyeti sayesinde tene rahatlıkla teması mümkün olup, hafif ve ince yapısıyla her yere götürülebilir ürünlerdendir. Pilli olması nedeniyle elektriğe ve anlık şarj bitme derdine son, denilebilir. 
Ürünün içeriğine değinilecek olursa, 1 adet ana makinenin yanında 1 adet de koruma başlığı bulunmaktadır. 2 Adet (0mm-2mm -4mm- 6mm)  ayarlı tıraş  bıçakları, 1 adet tıraş bıçağı temizleme fırçası ve 1 adet de AAA 1.5 v ince pil ile birlikte sunulmaktadır.

Kullanımı basit ve kolay kavranabilmektedir. Kullanma kılavuzundan faydalanılabileceği gibi, aynı zamanda bir bakışta kullanımı kavranabilmektedir. 
En uç ve gölge noktalarda bile etkin kullanım, yüksek performans göstermektedir. 
Kesinlikle her erkeğin kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
- Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Alışveriş-Moda | İnceleme: 66 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Erkek Yüz Bakım Seti, tüy alma makinesi, erkek bakım seti | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN: Yeni bir kitap, yeni bir akım ve yaşam kalitesinin yükseltilme çabasıdır. İlk fikri sizlerden gelen ... »»

Bir başka blog yazım:

Altay Öktem’e göre yazmanın 6 kuralı Demek

 
Yazıtlarına önem verdiğim kıymetli şahsiyetlerden sadece bir tanesi olan Altay Öktem'in yazmak üzerine verdiği nüktelerden sadece birisini sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçekten faydalı bulduğum bu kuralları kendim de yazım hayatımda daima uygulamakta ve zaman zaman yeniden okumaktayım 
...>>Devamı<<

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. E-ticaret, Web tasarım, Online reklamcılık, kozmetik, öykü, tiyatro, makale vb. kişi-kurumlara özgü kitap hazırlayarak gölge yazarlık, Çağrı merkezi kalite ve satış-pazarlama alanında danışmanlık-koçluk hizmeti, müşteri temsilcisi-Takım lideri eğitmenliği yapmaktayım. 
Homepage Baukasten - uCoz