17:59
Die letzten Tage in Deutschland
Orhan und Steffie

"Die letzten Tage in Deutschland"

Liebes Tagebuch;
Diese Semester habe ich zwei Abschlussbericht und zwei Präsentation. Wir hoffen, dass die Universität im 11. Juli fertig sein werde. Diese Woche habe ich auch meinen Facebook und Blog geschlossen. Ich habe viele Aufgabe für die Präsentation. Jedoch habe ich für die anderen noch nichts gemacht.
Wir sind nun in der Woche, die unser Lehrer (Ahmet Sari) aus der Türkei nach Jena gekommen ist. Der Tag, der er gekommen ist, haben wir zusammen in Mekan Döner sehr viel und lackere Döner gegessen. Nächster Tag haben wir Hänchen gegessen. Er hat hier zwei Geschichte geschrieben.

Als Orhan und meine Mitbewohnerin den Abschlussbericht von Orhan geschrieben haben, habe ich mein Tagebuch geschrieben. Jedoch können sie das nicht machen, weil sie immer Spaß machen und lachen. - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Jena in Deutschland
Kategori: Almanya Anıları | İnceleme: 508 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: geschlossene Facebook und Blog, Die letzten Tage in Deutschland, intensiv | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey

 
Keşkesiz mutlu bir hayat için cesaret, hırs etmemek, dürüstlük, değer vermek ve mutluluğu kovalamak gerekir. Bu doğrultuda büyük bir deneyimin neticesi olarak kaleme alınmış yegane bir kitap var pek bilinmeyen. "Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey" isimli kitap, beni gerçekten mest etti ve birçok konuda ilham kaynağı oldu diyebilirim. 
“Bilge, şefkatli, umut dolu ve dokunaklı bir kitap.Herkes okumalı!”
Cygnus Review

"Bronni Ware" isimli yazarın kalemi ve blog tarzı ...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz