15:54
Der Tag vergeht schon...
Allein | Ich lebe nun mit meiner Familie.

"Meine Arbeit"

Heute ist Dienstag von September. Die Zeit vergeht schenl und warte ich noch in die Militär mitmachen. Während ich warte, arbeite ich auch.

Was mache ich und wo arbeite ich?

Ich schreibe Artikel über Gesundheit und Kosmetikum, Z.B; Haar-, Make-up-, Schmin produkte. Ich arbeite als Freelance Autor zu Hause für FCL Assist. Das ist meine Arbeit und mag ich das. 

Außerden fasse ich auch ein neues Werk ab, das Damlahatname heißt. Der Name meiner Damlahatname ist "Damlayan Gölge". Das ist natürlich auf Türkisch. Auf Deutsch etwas zu schreiben ist nun schwer oder sehr früh für mich. Bevor das soll ich viele kurze Werke scheiben. 

Inschallah versuche ich nochmal was ich mache oder gemacht habe. 
Bis dann
  - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Erzurum-Palandöken in der Türkei
Kategori: Günce-Hatırat | İnceleme: 487 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: ich schreibe, was mache ich, meine Arbeit, FCL Assist. | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

Dil Öğretim Yöntemleri

 
Bilindiği üzere birçok yabancı dil öğretim yöntemi mevcuttur. Tek tek bunları Dil bilgisi çeviri yöntemi, Telkin yöntemi, Grupla dil öğretimi yöntemi, Sessizlik yöntemi ve Tüm fiziksel tepki yöntemi gibi birkaç yöntem bulunmaktadır. Her biri kendi başına koca bir ders denilebilir. Bence bu yöntemlere ilaveten bir yöntem daha var ki, bununla da artık dil öğrenmek mümkündür. Okuyarak ama öykülemeli okumayla dil öğrenme - öğretim yöntemidir. Yani kişi roman, hikaye okuyarak dil öğrenebilir. Bir romanı alıp okuyorsunuz ve bu roman içerisinde kahraman sizsiniz. Belli aralıklarla size görev...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda PractiCall Solutions şirketinde çalışmaktayım. Projelerim: Tatilbudur & Eleman.net
Sektör: Çağrı Merkezi