17:28
4. Tage in Deutschland

""

Liebes Tagebuch,
heute bin ich um 7.00 Uhr aufgestanden. Ich habe gefrühstückt. Dann bin ich mit meiner Tutorin Johanna getroffen. Zuerst sind wir zur Büro für Wohnheim und Internet gegangen. Danach haben wir etwas zusammen gemacht und sind wir in die Bank für neuer Konto in Deutschland gegangen, weil wir neuen Konto in Deutschland haben sollen. Um 12.30 Uhr sind unsere Dinge fertig gemacht.
Während Johanna nach ihrem Haus gegangen ist, bin ich nach Hause gelaufen. Jetzt koche ich Kartoffeln und Ei, zum essen. Heute will ich ins Bett früh auch wie Gestern. Ich habe einen Plan für Morgen. Ich will alle Jena reisen oder nach Weimar fahren.

Übrigens habe ich auch eine Mail aus Uni-Jena.
Meine neue Uni Mail ist "mevlut.baki.tapan@jena-uni.de" Heute war ein bisschen langweilig, weil ich nicht wusste, was ich machen.
Außerdem ist meine Wohngemeinschaft Adresse "Clara-Zetkin Straße 19, 20-00-02
- Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Clara-Zetkin Straße Jena in Deutschland
Kategori: Almanya Anıları | İnceleme: 438 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Clara-Zetkin Straße., 4. Tage in Deutschland | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN: Yeni bir kitap, yeni bir akım ve yaşam kalitesinin yükseltilme çabasıdır. İlk fikri sizlerden gelen ... »»

Bir başka blog yazım:

Hayat Devam Ediyor

 
Hayat devam ediyor. 

​​​​​İyi veya kötü bir yol tuttuk gidiyoruz. Tatilbudur.com şirketinde satış sonrası destek uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. Bu anı da cepten yazıyorum. Nedeni ise nedensiz. Benim hatıratım diye yazma hakkımın olduğunu düşünüyorum. Her metin bir nutuk, bir nükte olacak değil ya. Bazen içimden gelenlerin de ifade edilmeye hakkı var. 
...>>Devamı<<

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. E-ticaret, Web tasarım, Online reklamcılık, kozmetik, öykü, tiyatro, makale vb. kişi-kurumlara özgü kitap hazırlayarak gölge yazarlık, Çağrı merkezi kalite ve satış-pazarlama alanında danışmanlık-koçluk hizmeti, müşteri temsilcisi-Takım lideri eğitmenliğine ziyade Tatilbudur.com'da Satış Sonrası Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım. 
Homepage Baukasten - uCoz