18:18
3. Tage in Deutschland
Allein

""

Liebes Tagebuch,
die dritte Tage begann heute. Wenn ich frühstücke, habe ich zweite Zettel am Kühlschrank gesehen. Ich glaube, dass dieser Zettel von Jana (meine Mitbewohnerin) ist. Jana hat mir in diesem Zettel Die Regeln des Hauses und System geschrieben. 
Es gefällt mir dieses System gut. Ich versuche diese Regeln anzupassen. Ich bin spazieren gegangen. Dann bin ich nach Hause zurück gekommen, um etwas zu Essen, Musik zu hören und etwas zu schreiben. 

Es ist Abend. Meine Dokumente habe ich angeordnet. Jetzt suche ich Arbeiten, die ich mache. Dann schlaffe ich. Morgen haben wir viele Arbeiten. Aber 5. und 6. Tage sind sehr Langweilig wie Heute. - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Jena in Deutschland
Kategori: Almanya Anıları | İnceleme: 439 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Deutschland Tagebuch, Ich bin in Deutschland, Jena reise, Tagebuch | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN:
Ve takvimler 11 Eylülü gösterirken ben de 2. üniversite kapsamında yeniden öğre... »»

Bir başka blog yazım:

Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey

 
Keşkesiz mutlu bir hayat için cesaret, hırs etmemek, dürüstlük, değer vermek ve mutluluğu kovalamak gerekir. Bu doğrultuda büyük bir deneyimin neticesi olarak kaleme alınmış yegane bir kitap var pek bilinmeyen. "Ölmeden Önce En Çok Pişman Olduğumuz 5 Şey" isimli kitap, beni gerçekten mest etti ve birçok konuda ilham kaynağı oldu diyebilirim. 
“Bilge, şefkatli, umut dolu ve dokunaklı bir kitap.Herkes okumalı!”
Cygnus Review

"Bronni Ware" isimli yazarın kalemi ve blog tarzı ...Devamı

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Bostancı-Kadiköy/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen & Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bağımsız gölge yazarlık, almanca-ingilizce eğitmenlik yapmaktayım.  
Aynı zamanda ... şirketinde çalışmaktayım.
Homepage Baukasten - uCoz