18:18
3. Tage in Deutschland
Allein

""

Liebes Tagebuch,
die dritte Tage begann heute. Wenn ich frühstücke, habe ich zweite Zettel am Kühlschrank gesehen. Ich glaube, dass dieser Zettel von Jana (meine Mitbewohnerin) ist. Jana hat mir in diesem Zettel Die Regeln des Hauses und System geschrieben. 
Es gefällt mir dieses System gut. Ich versuche diese Regeln anzupassen. Ich bin spazieren gegangen. Dann bin ich nach Hause zurück gekommen, um etwas zu Essen, Musik zu hören und etwas zu schreiben. 

Es ist Abend. Meine Dokumente habe ich angeordnet. Jetzt suche ich Arbeiten, die ich mache. Dann schlaffe ich. Morgen haben wir viele Arbeiten. Aber 5. und 6. Tage sind sehr Langweilig wie Heute. - Ek Bilgi Sayfası -

Bu yazı yayına girdiğinde;

Hava Durumu: Bilinmiyor.
RSS: http://www.mevlutbakitapan.com/blog/rss/
booked.net Konum: Jena in Deutschland
Kategori: Almanya Anıları | İnceleme: 412 | Ekleyen: jungnet Eklem: - Ek Bilgi Sayfası - | Etiketler: Deutschland Tagebuch, Ich bin in Deutschland, Jena reise, Tagebuch | Değerlendirme: 5.0/1
Bütün Yorumlar: 0
avatar
Mevlüt Baki TAPAN: Yeni bir kitap, yeni bir akım ve yaşam kalitesinin yükseltilme çabasıdır. İlk fikri sizlerden gelen ... »»

Bir başka blog yazım:

Hayat Devam Ediyor

 
Hayat devam ediyor. 

​​​​​İyi veya kötü bir yol tuttuk gidiyoruz. Tatilbudur.com şirketinde satış sonrası destek uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. Bu anı da cepten yazıyorum. Nedeni ise nedensiz. Benim hatıratım diye yazma hakkımın olduğunu düşünüyorum. Her metin bir nutuk, bir nükte olacak değil ya. Bazen içimden gelenlerin de ifade edilmeye hakkı var. 
...>>Devamı<<

Bana Dair
Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar
Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Facebook | Linkedin | Blogger

mevluttapan@gmail.com mevluttapan@live.com mevluttapan@yandex.com.tr İletişim | Destek Olun | E-Bülten
Özlüğüm
 "Almanca Eğitmen&Kalite Uzmanı Yazar" Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. E-ticaret, Web tasarım, Online reklamcılık, kozmetik, öykü, tiyatro, makale vb. kişi-kurumlara özgü kitap hazırlayarak gölge yazarlık, Çağrı merkezi kalite ve satış-pazarlama alanında danışmanlık-koçluk hizmeti, müşteri temsilcisi-Takım lideri eğitmenliğine ziyade Tatilbudur.com'da Satış Sonrası Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım. 
Homepage Baukasten - uCoz